Написане пером - не витягнеш волом!

Створіть необхідний юридичний документ самостійно

Онлайн-конструктор документів в Україні

У бізнесі і повсякденному житті використовується величезна кількість юридичних документів. Їх неграмотне складання, в тому числі навіть найдрібніша помилка, може привести до негативних наслідків - від простих непорозумінь окремих пунктів до серйозних фінансових втрат.

Наш конструктор документів дозволить фізичним особам відмовитися від звернення до юристів з будь-якого приводу. Керівники підприємств середнього і малого бізнесу можуть не витрачатися на введення ще однієї штатної одиниці профільного фахівця.

Які бланки пропонує конструктор правових документів

На сервісі представлені різні готові шаблони, в які потрібно лише ввести індивідуальні дані. Вони розділені по групах:

  • "Трудові відносини". Використовуючи конструктор договорів, онлайн ви можете заповнити документ про трудові відносини між юридичною / фізичною особою та працівником, цивільно-правовий договір.

  • "Повсякденне життя" - шаблони розписок, договорів купівлі-продажу, довіреностей.

  • "Бізнес". Тут представлений онлайн-конструктор договорів про співпрацю, спільну діяльність, надання послуг, поставки товару.

  • "Нерухомість" - договори оренди, позики нерухомості, купівлі-продажу приватних і нежитлових приміщень.

Наш конструктор юридичних документів пропонує детально вивчити правові особливості кожного представленого шаблону. Детальна інструкція дозволить вам правильно заповнити готовий бланк і виключити помилки. Тому будь-який користувач без юридичної освіти може підготувати правовий документ самостійно за 5 хвилин.

Як використовувати онлайн-конструктор документів

  • Виберіть відповідний бланк.

  • Натисніть "Заповнити шаблон" - дайте відповідь на питання чи виберіть інформацію з готового списку. Система автоматично формує документ під покупця в залежності від його вимог.

  • Після заповнення шаблону система автоматично завантажує поле для введення особистих даних - e-mail і промокодом на знижку, якщо він є.

  • Здійсніть оплату і отримаєте заповнений документ на e-mail в форматах pdf та word, також ви можете скачати готовий варіант на сайті. Всі нові користувачі отримують 10% знижки по промокодом на повторне звернення.

Якщо в процесі роботи у вас виникли питання, конструктор документів онлайн допоможе заповнити шаблон правильно. Для цього натисніть на "?", І відповідно до обраного бланку на всі поширені питання будуть представлені відповіді, спеціально підготовлені нашими юристами.

Зверніть увагу, перш ніж зробити документи, конструктор пропонує заповнити бланки лише державною мовою - українською.