Договір оренди нежитлового приміщення (зразок, шаблон)

Інші назви документа: Договір оренди офіса, договір оренди гаража, договір оренди цеху, договір оренди складу

Оцінка
Остання версія 2021-02-15
Розмір 5 сторінок
Формат Word і PDF
Ціна 145 грн
Заповнити шаблон

Договір оренди нежитлового приміщення

Типовий договір оренди нежитлового приміщення являє собою угоду, згідно з якою одна особа передає нежитлове приміщення на тимчасове користування іншій за певну плату. Предметом договору може бути:

 • цех;
 • склад;
 • офіс;
 • гараж або інша капітальна будова, непридатна для проживання.

Закон дозволяє укласти договір оренди нежитлового приміщення з фізичною особою в Україні, а також між організаціями з будь-якою формою господарювання або фізичними особами-підприємцями.

Зразок договору оренди нежитлового приміщення представлений в даному розділі нашого сервісу. Введіть дані по вашій угоді, і конструктор автоматично сформує готовий документ для підпису сторонами.

Як реєструється договір оренди нежитлового приміщення в Україні

Угода укладається в порядку, передбачений статтею 793 Цивільного Кодексу України. Як і договір оренди житлового приміщення, в Україні передача нежитлових об'єктів в оренду полягає тільки в письмовій формі. Також потрібно дотримуватися наступних норм:

 • Реєстрація. Коли орендодавець укладає угоду на термін більше 3 років або безстроково, право користування приміщенням підлягає обов'язковій держреєстрації. Попередньо документ потребує нотаріального посвідчення. Але закон не забороняє переукладати договір в період до 3 років, наприклад, через 2 роки або 2 роки і 11 місяців.
 • Оподаткування. Розглядаючи зразок договору оренди нежитлового приміщення з фізичною особою або організацією, враховуйте, що після його фактичного укладення орендодавець повинен пред'явити інформацію про здачу об'єкта в оренду в фіскальні служби, після чого сплачувати податок кожний звітний період.

На яких умовах укладається типовий договір оренди нежитлового приміщення в Україні

Простий договір оренди житлового приміщення та нежитлового об'єкта за змістом ідентичні між собою. У документах прописуються основні права і обов'язки сторін, умови розірвання, форс-мажорні обставини, терміни сплати платежів за оренду. Однак, щоб укласти договір оренди нежитлового приміщення, зразок документа в заповненому вигляді повинен включати в себе наступні моменти:

 • Орендна плата. Розмір або спосіб її визначення повинні бути чітко прописані в документі. Разом з тим можуть бути позначені порядок і умови погашення комунальних платежів, витрат на зв'язок, обслуговування території при мiсцi проживання та інші фінансові нюанси. Це відрізняє зразок договору оренди житлового приміщення від нежилого.
 • Умови розірвання. Кожна зі сторін може припинити співпрацю, але про розірвання необхідно попереджати письмово, не пізніше, ніж за 3 місяці.
 • Пролонгація. Якщо орендар продовжує використовувати майно після того, як дія угоди буде закінчена, цей термін може бути автоматично продовжений за домовленістю між сторонами.

Як оформити договір оренди нежитлового приміщення: зразок для України на FastDoc.com.ua

Якщо ви плануєте підписати угоду з організацією або договір оренди нежитлового приміщення з фізичною особою, зразок для України державною мовою доступний зверху на даній сторінці. Щоб сформувати готовий документ, дотримуйтесь інструкції:

 • Заповніть договір "Оренда нежитлового приміщення", зразок доступний після натискання кнопки "Заповнити шаблон". Дайте відповідь на питання, на основі яких буде створено угоду.
 • Введіть e-mail і промокод на знижку, якщо він є.
 • Проведіть оплату найбільш зручним способом, доступним на сайті.

Документ буде відправлений на e-mail або доступний на сайті для скачування в форматах pdf та word. Зверніть увагу, на нашому сервісі представлений не тільки договір "Оренда житлового приміщення", зразок угод купівлі-продажу рухомого, нерухомого майна, товарів, а також інші документи, які можуть бути вам необхідні.

Заповнити шаблон

Примітка

 • Потрібна державна реєстрація, якщо договір укладений строком на 3 роки і більше
 • Державну реєстрації можна здійснити в нотаріуса, в місцевому органі влади чи в іншого державного реєстратора
 • Посвідчення (завірення) нотаріуса є обов’язковим якщо договір укладений строком на 3 роки і більше
 • Оренда передбачає отримання прибутку, що може бути предметом оподаткування

Принцип роботи з конструктором

1.Виберіть шаблон
Виберіть шаблон потрібного докумену та натисніть кнопку "Заповнити шаблон".

2.Заповніть форму
Дайте відповіді на запитання у формі справа, на основі яких і буде створено Ваш документ.

3.Збережіть документ
Збережіть готовий документ у форматах Word або PDF з можливістю його подальшого редагування.