Визначення договору оренди нежитлового приміщення

Договір оренди нежитлового приміщення - документ, в якому орендодавець передає орендарю нежитлове приміщення в користування. Зразок договору оренди нежитлового приміщення з фізичною особою в Україні можна знайти на нашому сайті.

Об'єкти договору оренди нежитлового приміщення в Україні

У договорі оренди нежитлового приміщення 2021 об'єктами є об'єкти, які призначені для експлуатації в службових, побутових, торгових та інших цілях як виробничого, так і невиробничого характеру.

Особливість договору оренди нежитлового приміщення з фізичною особою або юридичною особою в Україні

На відміну від договорів оренди квартири, які часто укладаються тільки на рік, багато типових договорів оренди нежитлового приміщення тривають кілька років. Якщо ви зможете найняти відповідального бізнес-орендаря на довгі роки, ви отримаєте довгостроковий дохід. Якщо бізнес це ресторан або торговий майданчик, успіх бізнесу може частково залежати від місця розташування, що може спонукати їх здавати в оренду на більш тривалий термін. Якщо вам було важко здавати приміщення в довгострокову оренду, в довгостроковій перспективі більш низька ціна може виявитися більш вигідною, ніж короткострокова оренда за високою ціною.

Ось ще кілька переваг довгострокової комерційної оренди за зразком договору оренди нежитлового приміщення:

  • Покращення приміщення не потрібно робити так часто
  • Орендар може погодитися сплатити за деякі поліпшення.
  • Орендар може погодитися оплачувати податки на нерухомість, страховку і комунальні послуги.

Суборенда за договором оренди нежитлового приміщення в Україні

У деяких випадках комерційна суборенда по типовому договору оренди нежитлового приміщення може бути розумним кроком. Наприклад, якщо у вас є орендар, у якого справи не йдуть добре, вам може бути корисно дозволити йому передати нерухомість в суборенду іншому бізнесу. У цьому випадку ваш початковий орендар як і раніше буде нести відповідальність за орендну плату та за початкові умови договору оренди нежитлового приміщення, але ви можете збільшити свої шанси на отримання орендної плати від більш прибуткового бізнесу. Ви також можете заощадити на судових витратах, пов'язаних з формальним виселенням, якщо збанкрутіла компанія не може платити орендну плату. Ще одна ситуація, яка може бути корисною, - це якщо стратегічний партнер хоче розділити простір з вашим орендарем з метою підвищення доходів обох підприємств. Наприклад, кав'ярня і пекарня можуть разом орендувати ваше простір, щоб допомагати бізнесу один одного. Вам потрібно буде вирішити, що для вас вигідніше.

Ви можете створити договір оренди нежитлового приміщення онлайн на нашому сайті.