Договір купівлі-продажу автомобіля (зразок, шаблон)

Інші назви документа: Договір купівлі-продажу авто, договір купівлі автомобіля, договір продажу автомобіля, договір купівлі-продажу транспортного засобу.

Оцінка
Остання версія 2020-10-28
Розмір 4-5 сторінок
Формат Word і PDF
Ціна 145 грн
Заповнити шаблон

Договір купівлі-продажу автомобіля: умови, процедура укладення

Договір купівлі-продажу авто - угода, яка укладається в двосторонньому порядку, а його предметом є транспортний засіб (ТЗ). Згідно з юридичним договором, у власність покупця ТЗ передається від продавця за умови сплати встановленої грошової суми.

Заповнити та отримати стандартний договір купівлі-продажу транспортного засобу 2020 року на державному (українською) мовою ви можете в цьому розділі нашого сервісу.

Договір купівлі продажу транспортного засобу: юридичні особливості

Сторонами документа виступають юридичні особи з будь-якою формою господарювання, фізичні особи або приватні підприємці. Договір купівлі продажу автомобіля в Україні не має фіксованого терміну дії:

 • покупець оплачує покупку;
 • авто реєструють на нового власника.

Якщо ви скачаєте бланк договору купівлі-продажу автомобіля на нашому сайті, не потрібно буде окремо витрачати час на грамотну розробку документа, сторонам потрібно тільки підписати його. Потім угоду завіряється в сервісних центрах МВС або у нотаріуса.

Увага: при зверненні в МВС договір купівлі-продажу транспортного засобу між фізичними особами, а також організаціями, завіряється довше, але вартість послуги нижче.

Слід підписати 3 примірника договору. Купівля підлягає оподаткуванню в розмірі 5% від вартості ТЗ тільки при його повторній реалізації в поточному році.

Що містить бланк договору купівлі-продажу авто

Виконання угоди регулюється Цивільним Кодексом України, воно вважається чинним відразу після підписання. Вивчивши зразки договору купівлі-продажу авто, ви зможете зрозуміти, які основні умови прописуються в стандартному порядку. У документі зазначається наступне:

 • Характеристики автомобіля. Вказуються: колір, номер двигуна, об'єм двигуна, опис кузова. Дані про дату та документи реєстрації засобу також входять в договір купівлі-продажу авто, зразок представлений в даному розділі.
 • Підтвердження продавця про те, що засіб не обтяжений фінансово (не перебуває в заставі) і не числиться в угоні.
 • Вартість угоди - невід'ємний пункт, який містить наш зразок договору купівлі-продажу автомобіля.
 • Порядок передачі - прописує умови, при дотриманні яких права на ТЗ щодо нового власника вступають в силу.
 • Обов'язки сторін - перераховуються відповідальність і обов'язки сторін, що беруть участь в угоді.

Вивчивши договір купівлі-продажу авто онлайн на нашому сервісі, ви можете переконатися, що в угоду обов'язково входить розділ "Форс-мажор". Тут обумовлюються форс-мажорні ситуації, які призводять до розірвання угоди.

Договір купівлі-продажу автомобіля в Україні: зразок без юристів.

Заповніть договір купівлі-продажу автомобіля онлайн. Скачайте його, приступите до підписання, після чого настане етап реєстрації в МВС або у нотаріуса. Використання нашого сервісу - вигідне рішення для вас, оскільки ми пропонуємо:

 • Просте оформлення. Вивчіть договір купівлі продажу авто - бланк представлений на цій сторінці. Натисніть "Заповнити шаблон" і введіть необхідні дані об'єкта угоди та сторін, що беруть участь в угоді. Сплачуйте купівлю документа і отримаєте його на e-mail або скачайте прямо з сайту.
 • Якість. Шаблон договору купівлі-продажу транспортного засобу складається нашими досвідченими юристами. У документі прописані нюанси, що гарантують успішність угоди і захист сторін.

У цьому розділі ви також дізнаєтесь вартість послуги, яка виявиться вигідніше тимчасових і фінансових витрат, пов'язаних з особистим зверненням до юриста.

Заповнити шаблон

Примітка

 • Договір потребує оформлення в сервісному центрі МВС
 • Після оформлення можна не знімати автомобіль з обліку
 • Договір не має строку дії
 • Договір складається в трьох екземплярах
 • Транспортний засіб треба перереєструвати на покупця

Принцип роботи з конструктором

1.Виберіть шаблон
Виберіть шаблон потрібного докумену та натисніть кнопку "Заповнити шаблон".

2.Заповніть форму
Дайте відповіді на запитання у формі справа, на основі яких і буде створено Ваш документ.

3.Збережіть документ
Збережіть готовий документ у форматах Word або PDF з можливістю його подальшого редагування.